Le Wolf
Le Wolf - La Maison de la Littérature de Jeunesse

18/20 Violetstraat
1000 Brussel
T.: 02/512.12.30
info@lewolf.be



FR  |  NL  |  EN
Inschrijvingen Newsletter
Animaties
Ontmoet een auteurVoor scholenActiviteiten voor allenVoor volwassenenStagesFeestjesVerjaardagen

AGENDA

Liste des animations prévues


Ontmoet een auteur
Réserver
Le Thursday 24 September 2020 de 18:00 à 20:00 

Voor allen - vanaf 3 jaar
Réserver
Le Saturday 26 September 2020 de 11:00 à 12:15 

Voor allen - vanaf 3 jaar
Réserver
Le Saturday 26 September 2020 de 14:30 à 16:00 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Wednesday 30 September 2020 de 14:00 à 16:00 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 3 October 2020 de 10:00 à 13:00 

Voor allen - vanaf 3 jaar
Réserver
Le Saturday 3 October 2020 de 10:30 à 11:10 

Voor allen - vanaf 3 jaar
Réserver
Le Saturday 3 October 2020 de 11:30 à 12:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Sunday 4 October 2020 de 10:30 à 11:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Sunday 4 October 2020 de 11:30 à 12:10 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Wednesday 7 October 2020 de 14:00 à 16:00 

Voor volwassenen
Réserver
Le Thursday 8 October 2020 de 10:00 à 17:00 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 10 October 2020 de 10:00 à 13:00 

Voor allen - vanaf 3 jaar
Réserver
Le Sunday 11 October 2020 de 11:00 à 12:30 

Ontmoet een auteur
Réserver
Le Thursday 15 October 2020 de 18:00 à 20:00 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 17 October 2020 de 10:00 à 13:00 


Réserver
Le Saturday 17 October 2020 de 10:30 à 11:10 


Réserver
Le Saturday 17 October 2020 de 11:30 à 12:10 

Ouders - kinderen
Réserver
Le Sunday 18 October 2020 de 11:00 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 24 October 2020 de 10:00 à 13:00 


Réserver
Le Saturday 24 October 2020 de 10:30 à 11:10 


Réserver
Le Saturday 24 October 2020 de 11:30 à 12:10 

Voor allen - vanaf 3 jaar
Réserver
Le Sunday 25 October 2020 de 11:00 à 12:15 

Voor volwassenen
Réserver
Le Thursday 29 October 2020 de 10:00 à 17:00 

Stages
Réserver
Le Monday 2 November 2020 de 09:00 à 16:00 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 7 November 2020 de 10:30 à 11:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 7 November 2020 de 11:30 à 12:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Sunday 15 November 2020 de 10:30 à 11:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Sunday 15 November 2020 de 11:30 à 12:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Sunday 22 November 2020 de 10:30 à 11:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Sunday 22 November 2020 de 11:30 à 12:10 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Saturday 28 November 2020 de 16:00 à 17:00 

Voor allen - vanaf 3 jaar
Réserver
Le Sunday 29 November 2020 de 11:00 à 12:15 

Voor volwassenen
Réserver
Le Thursday 3 December 2020 de 10:00 à 17:00 


Réserver
Le Saturday 12 December 2020 de 10:30 à 11:10 


Réserver
Le Saturday 12 December 2020 de 11:30 à 12:10 

 

De Verhalen Juke-Box


LaBoutiqueDuLoup - NL

La Bibliothèque insolite - NL

LaCantineDuChaperon

LExpo