Le Wolf
Le Wolf - La Maison de la Littérature de Jeunesse

18/20 Violetstraat
1000 Brussel
T.: 02/512.12.30
info@lewolf.be



FR  |  NL  |  EN
Inschrijvingen Newsletter
Animaties
Ontmoet een auteurVoor scholenActiviteiten voor allenVoor volwassenenStagesFeestjesVerjaardagen

AGENDA

Liste des animations prévues


Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Sunday 26 November 2017 de 11:00 à 12:30 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 2 December 2017 de 11:00 à 11:40 

Ouders - kinderen
Réserver
Le Sunday 3 December 2017 de 11:00 à 12:30 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 9 December 2017 de 11:00 à 11:40 

Voor allen - vanaf 6 jaar
Réserver
Le Sunday 10 December 2017 de 11:00 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Thursday 14 December 2017 de 10:00 à 17:00 

Voor allen - vanaf 5 jaar
Réserver
Le Saturday 16 December 2017 de 11:00 à 12:30 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Sunday 17 December 2017 de 11:00 à 12:30 

Stages
Réserver
Le Tuesday 2 January 2018 de 09:00 à 16:00 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Sunday 14 January 2018 de 11:00 à 12:30 

 

De Verhalen Juke-Box


LaBoutiqueDuLoup - NL

La Bibliothèque insolite - NL

LaCantineDuChaperon

LExpo