Le Wolf
Le Wolf - La Maison de la Littérature de Jeunesse

20 Violetstraat
1000 Brussel
T.: 02/512.12.30
info@lewolf.be



FR  |  NL  |  EN
Inschrijvingen Newsletter
Animaties
Ontmoet een auteurVoor scholenActiviteiten voor allenVoor volwassenenStagesFeestjesVerjaardagen

AGENDA

Liste des animations prévues


Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Saturday 18 September 2021 de 11:00 à 12:30 

Voor allen - vanaf 3 jaar
Réserver
Le Saturday 25 September 2021 de 11:00 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Thursday 30 September 2021 de 18:30 à 20:00 

Voor allen - vanaf 5 jaar
Réserver
Le Saturday 2 October 2021 de 11:00 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Thursday 14 October 2021 de 18:30 à 20:00 

Voor allen - vanaf 6 jaar
Réserver
Le Saturday 16 October 2021 de 10:30 à 11:00 

Voor allen - vanaf 6 jaar
Réserver
Le Saturday 16 October 2021 de 11:30 à 12:00 

Voor allen - vanaf 6 jaar
Réserver
Le Saturday 23 October 2021 de 11:00 à 12:30 

Stages
Réserver
Le Tuesday 2 November 2021 de 09:00 à 16:00 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 6 November 2021 de 10:30 à 11:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 6 November 2021 de 11:30 à 12:10 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Saturday 20 November 2021 de 11:00 à 12:30 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 27 November 2021 de 10:30 à 11:10 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 27 November 2021 de 11:30 à 12:10 

 

De Verhalen Juke-Box


LaBoutiqueDuLoup - NL

La Bibliothèque insolite - NL

LaCantineDuChaperon

LExpo