Le Wolf
Le Wolf - La Maison de la Littérature de Jeunesse

18/20 Violetstraat
1000 Brussel
T.: 02/512.12.30
info@lewolf.be



FR  |  NL  |  EN
Inschrijvingen Newsletter
Animaties
Ontmoet een auteurVoor scholenActiviteiten voor allenVoor volwassenenStagesFeestjesVerjaardagen

AGENDA

Liste des animations prévues


Voor allen - vanaf 5 jaar
Réserver
Le Sunday 18 February 2018 de 11:00 à 12:30 

Ouders - kinderen
Réserver
Le Sunday 25 February 2018 de 11:00 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 3 March 2018 de 10:00 à 13:00 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 3 March 2018 de 11:00 à 11:40 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Sunday 4 March 2018 de 11:00 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Wednesday 7 March 2018 de 09:30 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Wednesday 7 March 2018 de 14:00 à 17:00 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 10 March 2018 de 10:00 à 13:00 

Voor allen - 1/3 jaar
Réserver
Le Saturday 10 March 2018 de 11:00 à 11:40 

Voor allen - vanaf 6 jaar
Réserver
Le Sunday 11 March 2018 de 11:00 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 17 March 2018 de 10:00 à 13:00 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Sunday 18 March 2018 de 11:00 à 12:30 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 24 March 2018 de 10:00 à 13:00 

Voor allen - vanaf 2 jaar
Réserver
Le Saturday 24 March 2018 de 11:00 à 11:40 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 31 March 2018 de 10:00 à 13:00 

Stages
Réserver
Le Tuesday 3 April 2018 de 09:00 à 16:00 

Voor allen - vanaf 4 jaar
Réserver
Le Sunday 8 April 2018 de 11:00 à 12:20 

Voor volwassenen
Réserver
Le Thursday 26 April 2018 de 10:00 à 17:00 

Voor volwassenen
Réserver
Le Saturday 26 May 2018 de 10:00 à 17:00 

Voor volwassenen
Réserver
Le Sunday 27 May 2018 de 10:00 à 17:00 

 

De Verhalen Juke-Box


LaBoutiqueDuLoup - NL

La Bibliothèque insolite - NL

LaCantineDuChaperon

LExpo